H + A = LOVE AND RAINBOWS

Oh, kui hea meel mul on, et Heidy ja Ats ikkagi sel vihmasel päeval riski võtsid ja fotosessiooni siiski ära ei jätnud! Nimelt oli mul pühapäeval planeeritud kaks fotosessiooni, millest üks, kella viieks planeeritud, juba tormise ilma tõttu ära jäetud sai, kuid teine tänu fotograafi ja pruutpaari optimismile siiski tehtud sai.
Pühapäev algas ilusa ilmaga – tundus, et õhtul saab taustaks imeilusa päikeseloojangu. Jess! Ometi hakkasid pilved kogunema ja veidi peale lõunat potsatas mu postkasti kiri, et lükkame kella viiese fotosessiooni ikkagi mõneks ilusamaks päevaks edasi. Mis seal ikka – looduse vastu ju ei saa. Siis hakkasin aga veidi kella seitsmese pärast muretsema. Planeeritud oli ju vastabiellunute romantiline fotosessioon ning pruutpaar lootsis ju ometigi saada ideaalsed suvist soojust õhkavad ja armastust täis pildid. Aga kella poole seitsme paiku voolas taevast veel umbes kahe päeva jagu vett alla… Istusin akna ääres, passisin kella ja olin juba valmis postkastis nägema Heidy kirja, milles ta ütleb, et jätame fotosessiooni ära. Kell kolmveerand seitse istusin taksosse, et ranna poole sõita, aga ei midagi. Ju on noorpaar siis sama optimistlik kui mina, mõtlesin ma. Ja oligi. Ilmselt oleks vihm niikuinii järele jäänud, aga meile tundus, et see kõik oli just nagu tellitud – vikerkaared, erksinine taevas, kuldne päikesevalgus, vahutavad lained ja täpselt paras kogus pisikesi vihmapiiskasid, mis nii armsalt armunute naeratavatele nägudele langesid… Ja kui tore kokkusattumus on, et täpselt nagu neil piltidelgi, olid ka nädal enne fotosessiooni Heidy ja Atsi pulmapäeval samamoodi taevas vikerkaared. Kui SEE pole maagia, siis MIS üldse on?
Aitäh, Heidy ja Ats! Soovin teile imeilusat ülejäänud elu üheskoos ning olgu teie vihmastes päevades alati vikerkaari! ♥

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga