HELEN MARZ by Reet Reinsalu

OH MY GOSH! Sõbrants Reet käis täna mu kodustuudioga tutvumas ja kuigi me alustasime esmalt tema jumestuse ja fotosessiooniga, sain mina ka endast üle pika aja ühe cool’i galerii!
Kuigi see pisike stuudionurk mu 50 mm objektiiviga täiskasvanud inimest korralikult kaadrisse ei mahuta, võttis Reet õnneks oma kaamera kaasa ja minu jaoks oli üle mitme aasta ULMELINE näha, mida üks klassikaline 18-(?) mm objektiiv peale jätab. NII PALJU?! Oh, kui mul vaid oleks üks laiema nurgaga objektiiv… Oh, kuidas ma klõpsutaks! Uurisin ka veidi Eesti fotopoodides ringi, aga parim variant minu jaoks oli üle 700€ maksev vidin. Noh… Praegu jääme ootele.
Reet proovis kätt nii minu (Canon EOS 5D Mark III) kui enda kaameraga (Canon EOS 550D), kuid ausalt öeldes mind kerge kvaliteedi kadu tema kaamera puhul ei häiri, sest meie visiooni puhul selle sessiooni suhtes oli pigem ikkagi vaja laiema nurgaga objektiivi. Mõne minu kaameraga tehtud pildi puhul mind lausa häirib, kuidas nii ots-otsaga kuidagi pildile olen ära mahutatud. Portreede puhul pole nagu viga, aga enamuse neist oleksin ilmselt ainult telefoniga tehtud saanud…
Kas keegi saab aru ka pilte vaadates, kumma objektiiviga mis pildid tehtud on? Reet, sina vähemalt? *lol*

Ja Reet, ära muretse – tegelen sinu piltidega homme hommikul esimese asjana!

XOXO

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga