Ilusat naistepäeva! + TASUTA FOTOSESSIOONI VÕITJA

Hei, armsad!

Esmalt soovin loomulikult kõigile ilusat naistepäeva! Olen viimase paar nädala jooksul tänu uutele tuultele oma fotograafiametis kohtunud nii paljude uskumatult kaunite ja naiselike naistega, et tunnen täna kohe erilist rõõmu oma töö pärast! Täna näiteks käisid minu juures stuudio tutvumispaketiga (loe eripakkumise kohta hinnakirjast) pildistamas Maarja-Liis ja tema armas pisike küpsisesöödik Kristofer, kellega koos ma oma pisikeses stuudios nii toreda hommiku veetsin.
Pilte mul teiega veel ühestki sessioonist hetkel jagada ei ole, sest Buduaar Teeni trükk on juba mõne päeva pärast ja ajaga on natuke kitsas, aga õnneks saan ma nüüd vähemalt välja kuulutada Facebooki loosimise võitja.
Osalejaid oli 114 ja ma olen nii tänulik, et selle loosimise käigus ka nii palju huvilisi kalendrisse fotosessioonidele olen kirja saanud – järgnevatel nädalatel on mul stuudiosse külalisi oodata küll ja veel. See aga ei tähenda, et ajad täis oleksid – kirjuta mulle ja leiame ka sulle paar tunnikest, et stuudios mõned kvaliteetsed kaadrid üles võtta!
Nii, loosimise juurde tagasi. Ma ei hakka pikalt heietama sellest, kuidas ma tahaksin teile kõigile seda võimalust pakkuda, sest külma südamega pean siiski vaid ühe võitja välja kuulutama… Võitjaks on KÄROLIN TAMMOJA. Palju õnne! Kohtume sinuga juba varsti, võta minuga palun ühendust Facebooki lehe kaudu!
Suur aitäh kõigile osalejatele! Mina hakkan nüüd igatahes end valmis sättima, sest juba varsti tuleb mulle külla Reet, kellega me ühe korraliku stuudiohängimise teeme – mina pildistan teda, tema pildistab mind. MA OLEN NII ELEVIL, sest keegi ei ole nii ammu minust pilte teinud! Fotograafi häda, eks…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga