SUUR JÕULUSESSIOONIDE GALERII

Teate, ma ei oska peale seda jõulumöllu öelda muud, kui lihtsalt ohata. OEH. Nii ütlengi. Kui ma novembri lõpus mõtlesin, et võiks ka detsembris selle jõulunurga püsti panna, et ehk mõni on huvitatud, polnud mul aimugi, mis mind ees ootab. Kui mõned teised fotograafid olid novembris juba oma jõulunurkades kaamerad käes kliente vastu võtmas, olin mina alles arvamusel, et mina küll selle hullusega kaasa ei lähe. Võta aga näpust! 10. detsembri õhtuks sai minu ja Asso oma kätega paari päevaga ehitatud hubane seinake koos muu krõbiseva-krabisevaga püsti, reklaampostitus sotsiaalmeediasse üles ja üle jäi ainult paaniliselt kalendrit nimedega täitma hakata. Mis te arvate, kui kaua aega kulus, mil pidin juba esimestele hakkama vastama, et kõik ajad on täis? 2 päeva? 3 päeva? Ei. 15 tundi. 15 TUNDI. Kuna käin kõigi oma hobide kõrvalt Creatly’s tööl ning varasemast oli juba muid töidki kalendris kirjas, pidin ma kuskile lihtsalt piiri panema, et ma päris hulluks ei läheks. Hea oli, et piir ette sai, sest vaimselt ja füüsiliselt olin ma vahepeal tõesti ääre peal. Täitsin oma päevad nii ära, et ühel ööl ei suutnud ma hästi magada, sest ärkasin iga tunni tagant hirmuga üles, sest nägin unes, et kohe-kohe hakkab jõulusessioon või midagi on katki või valesti või mingi klient karjub mu peale, sest ma hilinesin. See polnud aga veel kõige hullem. Teisel nädalal jäin ma nii haigeks, et peale palaviku ja kohutava nohu kukkusin ma ühel fotosessioonil kliendi elutoas lihtsalt kokku. Ei, ei midagi hullu. Olin ilmselt midagi halba söönud ja kõhuvalu peale pidi keha hetkeks restardi tegema – on ennegi juhtunud.
Nüüd on aga see jõuluperiood läbi. Kui nii saab öelda, muidugi, sest mitmete huviliste soovil jääb jõulunurgake üles ka jaanuariks, mil siis VAIKSELT samamoodi edasi kütan. Aga puhkan ka! Sain vahepeal õnneks paar päeva maal olla ja terviski on nüüdseks heas seisus. Hetkel töötlen selle aasta viimaste fotosessioonide pilte ning homme on juba jälle reede. Minu jaoks on see aastavahetuse periood alati aasta pikim pidu, sest igal nädalavahetusel toimub midagi – kõigepeal on jõululaupäev, nädala pärast aastavahetus ning nädal peale seda, 7. jaanuaril, minu sünnipäev. Jehuu!
Vaatame aga nüüd tagasi valikule jõulusessioonidest, mida oli kokku 34. KOLMKÜMMEND JA NELI! Aitäh teile, olen siiralt tänulik! ♥

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga