Tasuta fotosessiooni võitja: KÄROLIN

Olen nüüd peale nädalat Maltal taas kodusesse rutiini naasnud ja oleks ka viimane aeg kaks nädalat tagasi toimunud fotosessioonide pilte siia tilgutama hakata.
Kes mäletab, siis veebruaris oma uut kodustuudiot avades lükkasin ma käima  fotosessiooni loosimise, mille võitis endale Kärolin. Juba umbes 2 nädalat peale võidust teada saamist tuligi ta mulle külla – hunnik ehteid ja riideid kaenlas. Kuigi Kärolin ka ise enda sõnul suur jumestushuviline on (nagu me kõik, eks), lasi ta siiski võidetud paketile kohaselt mul endale fotomeigi teha, mis minu jaoks loomulikult alati suur pluss on. Sest… Noh… Enda käekiri on ikka enda käekiri ja mulle meeldib üldiselt enda fotosessioonidel ise jumestaja olla, sest kogemus on näidanud, et tihtilugu võib muidu järeltöötlus lausa ussssskumatult lisaaega vajada.
Fotosessioon ise oli ootamatult kiire ja lihtne – kuna Kärolin on tegelenud tantsimisega, oskas ta olla liikuv ja loomulik ning tundsin end kohati lausa kasutuna, sest üldiselt olen ma harjunud palju juhendama (mis mulle tegelikult samamoodi meeldib).
Tegelikult ma kibelen juba Malta reisivideot tegema, seega… Tsau!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga