THE gorgeous Addie Claire

Ei noh… Kui ma ütlen, et homme lisan galerii üles, siis ei tasu ju oodata, et ma seda homme teen… Eilse suhtes on vähemalt küll homne. Aga samas – keda huvitab, eks. Pildid on igatahes nüüd teie ees.
Eestis õppiv ameeriklane Addie Claire käis minu juures fotosessioonil eelmisel kolmapäeval ning mul on ausalt nii hea meel, et ta tuli. Ma arvan, et ma ei pea selgitama, miks teda selline lust pildistada oli. No vaadake teda! Ja lisaks oli temaga ära ütlemata lõbus ka.
Tänu Addiele saan ma aga nüüd lõpuks tehtud ka ühe asja, mida ma NII kaua olen tahtnud teha – minna loomade varjupaika vabatahtlikuks. Nimelt on Addie üks vabatahtlikest Pesaleidja kassitoas, kust minagi enda Maya sain, ning tänu tema juhtnööridele ja soovitustele sain ma nüüd lõpuks Pesaleidjale kirjutatud ja kinnitatud, et täna õhtul lähen ma esimest korda Pesaleidjasse mitte lihtsalt külastajana. MA OLEN NII ELEVIL. Kindlasti hakkab edaspidi siia palju juttu ja pilte varjupaiga elust tiksuma… Sorry not sorry, eks.
Aga nüüd siis piltide juurde. Kuigi Addie loomulikult ilus näolapp ja meetrised ripsmed tegelikult jumestust poleks vajanud, pidime ta ju siiski fotode jaoks VEEL VEATUMAKS muutma ja nii ma siis maalisin ta Angelina Jolie huuli umbes pool tundi. Nali. Tegelikult oli meil hästi tore ja mul on eriti hea meel, et talle endale ka pildid meeldivad. See on minu jaoks oluliseim! Seega aitäh, Addie! Ma loodan, et keegi sulle mu loba ära ka viitsis tõlkida. Või vähemalt selle “aitäh” osa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga