Tüdruk metsas

Üht on teil vaja minu kohta teada – mulle VÄGA meeldivad kokkusattumused. Ning Anitaga, kes oli enne seda fotosessiooni minu jaoks täiesti võõras inimene, juhtus meil neid veidralt palju olema.
Enne Balti jaamas kokku saamist, et rongiga Aegviitu sõita, mõtlesin ma, et võtan meile palava suveilma puhul Boostist külmad joogid. Ise tellin ma sealt alati ainult smuutit nimega Tropical Pina Colada, seega esimene mõte oli, et võtan talle sama. Kuna ma aga Anita toitumusharjumustega kursis pole, pidin igaks juhuks küsima, mis smuutid talle Boostis maitsevad. Ja teate, mis ta ütles? Tropical Pina Colada! Okei, see on väike asi.
Rongis tutvudes küsisin ma loomulikult, millega ta tegeleb. Ütles, et käib tööl. Ja kus, huvitav küll? Ilmselgelt Ülemiste Timberlandis, kuhu ta põhimõtteliselt minu asemele eelmisel suvel tööle võeti, kui ma Buduaari edasi liikusin. MIDA?!
Ja lisaks igasugused muud väikesed asjad – meil on sama soeng ja juuksevärv, me mõlemad oleme (erinevatel aastatel) osalenud Eviani suvemodelli valimistel (tema võitis, ma lahkusin tühjade kätega) ning mõlemad oleme osalenud Eesti Tippmodelli saates (tema sai finaali, mina langesin esimeste poolfinalistide seas välja)… Lahe ju?! Ei…?
Fotode tegemiseks seiklesime me siis elektrirongiga Aegviitu ja jalutasime Nelijärvel Nikkerjärve ümbruses metsas, mis, võib öelda, on põhimõtteliselt üks mu lemmikuimaid kohti maamunal. Tallinnas ei leia ma kunagi seda rahu, mida seal, keset loodust, kogen. Õnneks Anitale ka väga meeldis, seega kumbki meist sealt väga ära ei kibelenudki ja rändasime puude vahel päris pikalt.
Ei ole küll fotohuviliste jaoks suur asi, aga harjutasin seekord pildistamist täiesti manuaalselt (seadsin sätted manuaalselt ja kasutasin manuaalfookust), mida ma veidral kombel väga tihti ei tee. Ju olen laisk ja loll olnud.
Töötluse osas tegin samuti nende piltide puhul veidi teistmoodi tööd – kui tavaliselt ma isegi meigita näo puhul silun ära vaid paar suuremat nahaviga, siis nüüd tahtsin luua erilist puhtust, mis minu meelest neil fotodel täpi i-le pani. Anita klaar nahk ei vajanud seda silumist muidugi just eriti palju, aga alati on kuskilt norida, eks.

2 Replies to “Tüdruk metsas”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga